نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

تولید نایلون حبابدار با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها صورت می پذیرد. تولید پلاستیک حباب دار به صورت شفاف، رنگی، بدون چاپ و چاپی در مجموعه پک پلیمر انجام میشود.

نایلون حبابدار رولی

تولید پلاستیک حبابدار به صورت رولی با قابلیت تولید دو لایه و سه لایه و پنج لایه امکان پذیر میباشد. وزن این محصول پرکاربرد در هر متر مربع بر اساس سفارش مشتری از 70 الی 150 گرم انجام میشود و میتوان لایه هایی از جنس متالایز نقره ای و طلایی، OPP ، اسپاند، کاغذ، فوم را روی پلاستیک  لمینیت نمود. لمینیت کردن متریال بر روی محصول نامبرده میباید توسط کارشناسان مجرب مجموعه پک پلیمر انجام شود تا رضایت در مصرف برای مشتری حاصل شود.

نایلون حبابدار پاکت شده

امکان دوخت این پلاستیک در گروه تولیدی پک پلیمر فراهم میباشد و در صورتیکه سفارش مشتری، پاکت نمودن پلاستیک حبابدار باشد، به راحتی با دستگاه های پیشرفته انجام میشود. با دوخت پلاستیک حبابدار و پاکت شدن آن میتوان محصولات مختلف را بدون دغدغه از آسیب دیدن، داخل پاکت ایمن با حباب های محافظ قرار داد.

نایلون حبابدار ورقه ای ( شیت )

پس از تولید پلاستیک حبابدار، در صورت سفارشی بودن آن مبنی بر تحویل به صورت شیت، میتوانیم رول های حبابدار تولید شده را با دستگاه، برش داده و در ابعاد مورد نیاز مشتری به صورت ورق تحویل داد.

مصارف این نوع از پلاستیک

از این محصول پر کاربرد به منظور بسته بندی و محافظت از کالاها جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی نظیر شکستن، پاره شدن، پخش شدن، آلودگی و گرد و غبار نیز استفاده میشود. در بسته بندی کالای شکستنی نظیر چینی و سرامیک، قطعات یدکی، لوازم خانگی، ظروف، مبلمان اداری و خانگی و … کاربرد زیادی دارد. نوع پاکت شده حبابدار برای حمل مرسولات پستی کاربرد زیادی دارد. انواع حبابدار متالایز شده برای بسته بندی کالاهای گران بها بیشترین کاربرد را دارد. حباب های موجود در پلاستیکهای حباب دار در اندازه و ابعاد 10 و 20 و 30 میلی متری تولید می شوند. هر چه ابعاد کالای مورد نظر بزرگ تر و وزن آن بیشتر باشد بهتر است که حباب های درشت تری برای بسته بندی محصول مورد نظر انتخاب شوند، چرا که با افزایش قطر حباب ها خاصیت ضربه پذیری آن ها نیز افزایش می یابد و بالعکس برای بسته بندی محصولات کوچک و سبک تر بهتر است از نایلون با حباب های کوچکتر استفاده شود.

چاپ پلاستیک حبابدار

در صورتیکه مشتری بخواهد لوگوی سازمانی خود یا تبلیغات کالا و خدماتش را به صورت چاپ با کیفیت اروپایی در دستور کار خود قرار دهد، مجموعه پک پلیمر توانایی دارد با بهترین کیفیت، چاپ را بر روی این محصول با کیفیت انجام دهد. پک پلیمر با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه های چاپ دنیا میتواند کیفیتی قابل رقابت با برترین برند های اروپایی را ارائه دهد.

پلاستیک حبابدار، کاور نایلون ، پلاستیک حبابدار کشدوزی شده، پلاستیک حبابدار ضربه گیر، پلاستیک حبابدار ضربه گیر سه و پنج لایه، کاور پلاستیک حبابدار یخچال، کاور پلاستیک حبابدار لباسشویی، کاور پلاستیک حبابدار اجاق گاز، کاور پلاستیک حبابدار مبلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.