پلاستیک دسته دار

پلاستیک دسته دار

پلاستیک دسته دار

 • تولید پلاستیک دسته دار به صورت عمده با مواد اولیه پلی اتیلنی
 • تولید، چاپ و دوخت انواع کیسه نایلونی و نایلکسی
 • چاپ فلکسو، هلیو و سیلک اسکرین بر روی انواع فیلم های پلاستیکی
 • کادر مجرب و تحصیلکرده در حوزه تولید، چاپ، دوخت و صادرات محصولات پلیمری
 • مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های تولید اکسترودر، ماشین های چاپ و دوخت

استفاده از پلاستیک دسته دار آنقدر زیاد شده که علاوه بر فروشگاه های مختلف، حتی در منازل و محل کار مردم نیز از کاربرد بی شمار آن آگاه هستیم. صاحبان برندها، کسب و کار و فروشگاه ها برای حمل محصولات و کالاهایی که می فروشند، از پلاستیک دسته دار استفاده می نمایند. در این میان تعداد کثیری از مدیران مجموعه های مذکور، جهت تبلیغات محیطی از کیسه های چاپی بهره می برند. حتی ارائه دهندگان خدمات نیز علیرغم اینکه، کالایی برای فروش ندارند، صرفا جهت تبلیغ کار خود از روش ارزان و فراگیر پلاستیک دسته دار چاپی استفاده زیادی می نمایند. کیسه های ساده و بدون چاپ با زمینه رنگی و مدل های چاپ دار این محصول با طرح ها و اشکال متعدد تولید و عرضه می شود.

پلاستیک دسته دار شامل دو نوع جنس می باشد

 • پلاستیک نایلونی
 • پلاستیک نایلکسی

 

خرید عمده پلاستیک دسته دار

 

در ادامه به توضیحات تکمیلی در خصوص هر یک از جنس های فوق پرداخته می شود. پلاستیک های نایلونی و نایلکسی دارای دسته های متنوعی هستند که حمل کالا را تسهیل می نمایند. همچنین هر کدام با توجه به ماهیت و شکل ظاهری که دارند، مصارف و کاربرد های گوناگونی را شامل می شوند.

پلاستیک ها چه دارای دسته باشند و چه بدون دسته، در نهایت یک نوع بسته بندی به حساب آمده و عملکرد آن ها سبب حفظ محصولات داخلشان خواهد شد. امروزه در حوزه های مختلف نظیر صنایع، کشاورزی، گردشگری، بازرگانی، امور تولیدی و توزیعی و … از انواع پلاستیک به صورت دوخت شده ( کیسه ) و بدون دوخت ( رول، فیلم ) بهره می برند. کیسه های پلاستیکی بدون دسته جهت بسته بندی انواع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، قطعات و … به کار گرفته میشود و کیسه های پلاستیکی دسته دار، همانطور که قبلا توضیح داده شد، بیشترین مصرف را در فروشگاه ها دارند و نوع بدون دوخت و دسته، که به فیلم شناخته شده اند و به صورت رول و طاقه هستند نیز برای بسته بندی مناسب می باشد. در نظر بگیرید یکی از انواع فیلم های پلی اتیلنی نظیر فیلم استرچ که برای بسته بندی انواع پالت ها، کارتن ها، قطعات بزرگ و کوچک و … استفاده می شود، حتی جهت بسته بندی علوفه دام نیز کاربرد به سزایی دارد. این نوع پلاستیک، نه دارای دسته است و نه برخوردار از دوخت می باشد. به صورت رول بوده و ماموریت خود را در بسته بندی، به خوبی انجام می دهد. نوع دیگر پلاستیک های رول، نایلون کشاورزی و گلخانه ای می باشد که مصارف زیادی در حوزه کشاورزی و گلخانه ها دارد. مدل های دوخت شده ( پاکت شده ) پلاستیک بدون دسته، که تبدیل به کیسه شده اند، بر حسب ابعاد، ضخامت، طرح، رنگ و … جهت بسته بندی به کار گرفته می شوند. نظیر پلاستیک بسته بندی قطعات خودرو، پاکت حبابدار حمل مرسولات، پلاستیک بسته بندی نان و … .  دامنه استفاده از پلاستیک ها و فیلم های پلی اتیلنی و پلیمری، بی نهایت است. روی تمام سطوح نایلونی، نایلکسی و سلفونی، میتوان چاپ و تبلیغات را نیز اعمال نمود.

از آنجاکه در این مقاله، قصد ارائه اطلاعات در زمینه پلاستیک های دسته دار را به خوانندگان محترم داریم، سعی بر این است تا آگاهی مناسبی در این خصوص برایتان حاصل شود و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان گروه تولیدی پک پلیمر، مذاکره نمایید.

فرآیند تولید پلاستیک

برای تولید پلاستیک و فیلم های پلی اتیلنی نظیر نایلون ها و نایلکس ها می باید در ابتدا، مواد مورد نیاز را تامین نمود. دانش و تجربه ای که جهت ترکیب مواد اولیه، افزودنی ها و مستربچ ها نباید فراموش شود که از اهمیت به سزایی برخوردار است. پس از پروسه ترکیب مواد اولیه و آماده نمودن آن جهت ورود به دستگاه اکسترودر، تنظیمات ماشین تولید و رعایت دمای استاندارد به منظور ذوب نمودن صحیح مواد، باید در دستور کار قرار گیرد. پس از اینکه مواد اولیه را به روش دستی یا اتوماتیک، درون قیف های مستقر در روی سیلندر ماردون، وارد نمودند، با ذوب شدن آن و رسیدن به غالب، عملیات تولید فیلم خام شروع می شود. با تولید پلاستیک خام ( فیلم ) و رول شدن آن حول لوله های پلاستیکی یا مقوایی، طاقه های آماده شده را پلاستیک می نامند. اینکه پلاستیک مذکور، نایلون باشد یا نایلکس، به مواردی نظیر، گرید و نوع مواد اولیه، غالب دستگاه و تنظیمات آن ارتباط مستقیم دارد که در همین مقاله توضیحات بیشتر در این خصوص ارائه شده است.

فرآیند چاپ پلاستیک

پس از تولید فیلم خام، در صورتیکه سفارش مشتری، مبنی بر چاپ روی نایلون یا نایلکس باشد، طاقه ها به صورت تک تک و به نوبت، روی دستگاه چاپ نصب شده و تنظیمات لازم بر روی ماشین چاپ پلاستیک، انجام می شود که بر حسب طرح و تعداد رنگ های چاپی، میزان سفارش، هدف، سلیقه و بودجه مشتری، روش چاپ یا اصطلاحا نوع چاپ مشخص میشود.

تولیدکننده پلاستیک دسته دار

 

انواع دستگاه ها و روش های چاپ پلاستیک

 • هلیو: دستگاه چاپ هلیو گراور، با استفاده از سیلندر های فلزی مدور، که طرح مورد نظر جهت چاپ را بر روی آن ها حکاکی می نمایند، اقدام به چاپ نموده و برای هر رنگ چاپی، یک سیلندر مورد نیاز است. این روش برای سلفون و فیلم های چند لایه و متالایز، کاربرد فراوانی دارد.
 • فلکسو: دستگاه چاپ فلکسو، از کلیشه های ژلاتینی به جای سیلندر حکاکی شده، استفاده می کند. برای این منظور، طرحی که باید چاپ شود، هر رنگ آن، به یک کلیشه نیاز دارد. از این روش جهت چاپ بر روی سطوح نایلونی، نایلکسی و کاغذی بیشترین استفاده را میبرند.
 • سیلک اسکرین: دستگاه اتومات و نیمه اتومات آن وجود دارد و حتی بدون دستگاه و به روش سنتی ( دستی ) نیز اقدام به چاپ می شود. در این روش با استفاده از شابلون که یک صفحه توری دارای منافذ ریز جهت انتقال جوهر می باشد، بهره می برند که قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف نظیر: نایلون، نایلکس، سلفون، پارچه، کرافت و … را دارد.

توضیحات تکمیلی در خصوص پلاستیک های دسته دار نایلونی و نایلکسی و انواع مدل ها و طرح های قابل تولید به شرح ذیل می باشد:

 پلاستیک دسته دار نایلونی

کیسه فروشگاهی یا همان بگ تبلیغاتی، یکی دیگر از محصولات تولیدی در مجموعه پک پلیمر میباشد. امروزه هر کسب و کاری برای فروش محصولات و خدمات خود از تبلیغات استفاده میکند. این استفاده از تبلیغات با روش های متفاوت و همچنین اختصاص بودجه های مختلف انجام میشود. پلاستیک دسته دار نایلونی از جمله روش های تبلیغات با هزینه پایین به شمار می رود. در نظر بگیرید برای تبلیغات بیلبوردی یا تلویزیونی می باید هزینه هنگفتی در نظر گرفت که بازخورد مناسبی نیز دارد اما تبلیغات به روش چاپ بگ یا کیسه فروشگاهی، هزینه بسیار کمی دربر دارد و بازخورد قابل توجهی نیز به همراه خواهد داشت. اکثر فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، لوازم خانگی و … به نایلون دسته دار تبلیغاتی روی آورده اند و در کنار انواع روش های تبلیغات، از روش چاپ کیسه تبلیغاتی نیز استفاده می کنند. کیسه های فروشگاهی که در مجموعه پک پلیمر تولید می شوند، در انواع مدل و طرح و رنگ قابل ارایه به مشتریان عزیز میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از هزینه نایلون دسته دار چاپی می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما مذاکره نمایید.

  کیسه های نایلونی از نظر نوع دسته آنها به چهار مدل تقسیم می شوند.

نایلون فروشگاهی

انواع نایلون فروشگاهی

 • نایلون دسته تقویت: در قسمت فوقانی کیسه، فضایی تعبیه شده است که در مرحله اول، پانچ و در مرحله بعد، لمینیت نمودن یک لایه اضافه جهت استحکام دسته، انجام می شود.
 • نایلون دسته بند دار: جهت حمل و نگه داشتن کیسه پلاستیکی، از بند های نایلونی که در بالای بدنه، نصب می شود استفاده خواهد شد.
 • نایلون دسته موزی: با استفاده از تیغ دای کات، بالای کیسه را پانچ می نمایند تا دستگیره ای جهت نگه داشتن و حمل آن تعبیه شود.
 • نایلون دسته رکابی: با استفاده از تیغ دای کات، قسمت فوقانی کیسه را پانچ نموده تا دسته های محکمی جهت حمل محصولات ایجاد شود.

رنگ بندی نایلون دسته دار

نایلون فروشگاهی، در هر رنگی که مشتری بخواهد قابل تولید میباشد. در واقع مجموعه پک پلیمر با تکیه بر دانش فنی تولید، چاپ و دوخت نایلون و فیلم های پلیمری، و همچنین با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های مدرن، میتواند نایلون دسته دار  و پلاستیک تبلیغاتی فروشگاهی را طبق سلیقه مشتری تولید نماید. تولید پلاستیک با رنگ های مختلف از جمله سفید، مشکی و دیگر رنگ ها با طیف های متنوع در زمینه نایلون، بخش اول کار میباشد و مرحله چاپ پلاستیک نیز جهت تحقق سلیقه مشتری از اهمیت به سزایی برخوردار است. با استفاده از مستربچ های رنگی، نایلون های دسته دار را با همان رنگ مورد نظر تولید نموده و در صورتیکه بخواهیم از فنون چاپ نیز در ترکیب و تحقق رنگ نایلون استفاده نماییم، اطلاعات و مشاوره های لازم را کارشناسان پک پلیمر، به مشتریان محترم ارایه می نمایند و پس از توافق، تولید شروع میشود.

انواع رنگ بندی نایلون های فروشگاهی عبارتند از:
 • پلاستیک سفید با چاپ در رنگ های متعدد تا 10 رنگ
 • کیسه تبلیغاتی مشکی با چاپ در رنگ های متعدد تا 10 رنگ
 • بگ تبلیغاتی سبز با چاپ در رنگ های متعدد تا 10 رنگ
 • پلاستیک دسته دار تبلیغاتی زرد با چاپ در رنگ های متعدد تا 10 رنگ
 • شاپینگ بگ نارنجی با چاپ در رنگ های متعدد تا 10 رنگ
 • نایلون دسته دار در انواع رنگ ها با چاپ در رنگ های متعدد تا 10 رنگ

رنگ بندی نایلون های فروشگاهی

جنس نایلون دسته دار

پلاستیک تبلیغاتی فروشگاهی با مواد اولیه پلیمری تولید می شود. زیر مجموعه مواد پلیمری در این محصول، پلی اتیلن است. برای تولید پلاستیک دسته دار، می باید مواد پلی اتیلنی را با افزودنی های دیگر ترکیب نمود. برای اینکه رنگ زمینه نایلون، طبق نظر مشتری تولید شود، با افزودن مستربچ رنگی مورد نظر به پلی اتیلن، این مهم حاصل میشود. همچنین از افزودنی های دیگری نظیر شفاف کننده، لیز کننده، آنتی یووی و … نیز بر اساس سفارش مشتری استفاده میشود.

مواد افزودنی برای تولید نایلون

 • آنتی یو وی ( anti UV )
 • آنتی آی آر ( anti IR )
 • ضد گرد و غبار ( anti Dust )
 • ضد بخار ( anti Fog)
 • شفاف کننده
 • نرم کننده
 • لیز کننده

نایلون چاپی درجه 2

در تولید کیسه های فروشگاهی نایلونی، از مواد اولیه با کیفیت های متنوع استفاده میشود. در صورتیکه دستگاه های تولید نایلون یا فیلم نایلونی، از قابلیت تولید مواد درجه 2 برخوردار رنباشد، نمیتوان نایلون درجه دو تولید نمود. لازم به ذکر است، مجموعه پک پلیمر با استفاده از ماشین آلات مدرن قابلیت تولید نایلون و کیسه های پلاستیکی با درجه کیفیتی متفاوت را دارد. طبیعتا زمانیکه از مواد درجه دو در تولید پلاستیک استفاده شود، قیمت بگ فروشگاهی نیز کاهش میابد. کیفیت چاپ در نایلون دسته دار درجه 1 و 2 تفاوتی ندارد و کیفیت جنس پلاستیک متفاوت خواهد بود.

قیمت نایلون دسته دار چاپی

برای آگاهی از قیمت کیسه نایلونی چاپی، موارد متعددی تاثیر گذار هستند که برای شما عزیزان، توضیحات لازم را ارایه مینماییم.

 • درجه کیفیت مواد اولیه
 • قیمت مواد اولیه
 • تعداد رنگ های چاپ نایلون
 • نوع دسته نگهدارنده

بنابر این بسیار واضح و مشخص است که در صورت استفاده از مواد درجه 2 یا مواد ارزان تر، قیمت پلاستیک نیز ارزان تر خواهد شد. همچنین قیمت مواد اولیه به صورت روزانه از سوی سازمان بورس اعلام میشود. تعداد رنگ های چاپ، در قیمت پلاستیک دسته دار تاثیر زیادی دارد. برای مثال اگر طرح مورد نظر جهت چاپ بر روی نایلون دارای سه رنگ باشد، قیمت نهایی آن با طرحی که دارای 6 رنگ است تفاوت خواهد داشت. منظور از نوع دسته نگهدارنده، همان دسته ایجاد شده بر روی نایلون است که امکان در دست گرفتن و حمل آن را می دهد. زیرا روش تولید کیسه نایلونی بر اساس نوع دسته، تغییر میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان مجموعه پک پلیمر مذاکره نمایید.

کیسه چاپی ارزان

 مجموعه پک پلیمر با تکیه بر دانش فنی تولید، میتواند کیسه چاپی و تبلیغاتی ارزان تولید کند. مشتریان بر اساس شرایط اقتصادی خود، سفارش مورد نظرشان را ارایه مینمایند. در صورتیکه بخواهند از نایلون چاپی ارزان برای کسب وکار خود استفاده کنند، باید از مواد اولیه ارزان قیمت روی استفاده کرد. فاکتورهایی که جهت تولید نایلون دسته دار چاپی ارزان لازم است، شامل موارد ذیل می شوند:

 • مواد اولیه درجه 2 و 3
 • مستربچ رنگی ارزان
 • کمتر بودن تعداد رنگ بندی چاپ
 • وزن بالای سفارش

تفاوت پلاستیک نایلونی و نایلکسی

جنس نایلون و نایلکس دارای تفاوت هایی نسبت به هم هستند که این موارد در خصوص پلاستیک هایی که تبدیل به کیسه و پاکت شده اند نیز وجود دارد. ویژگی های کیسه نایلکسی نظیر نازک بودن، پر تعداد بودن در مقیاس وزن، خشک بودن و … سبب شده تا برخی از کسب و کارها برای حمل محصولات شان که توسط مشتری خریداری می شود، به کیسه نایلکس روی آورند. همچنین خواص کیسه نایلون نظیر ضخامت بیشتر، نرمی و شفافیت، چاپ پذیری بالاتر و … باعث جلب توجه فروشگاه داران و بوتیک ها و … شده است.

نایلکس و نایلون تفاوت هایی با هم دارند که جهت آگاهی شما توضیحات مختصری ارائه مینماییم. بسیاری از مردم تفاوت های بین نایلکس، نایلون و سلفون را به درستی نمی دانند به همین دلیل برای رفع نیازشان نمی توانند تصمیم درست اتخاذ نمایند.

نایلکس: نوعی فیلم پلیمری با زیر شاخه پلی اتیلن سنگین است که مواد اولیه آن با نام LDPE  شناخته میشود.

خواص نایلکس:

 • خشکی بیشتر نسبت به نایلون و سلفون
 • ضخامت و نازکی بالاتر نسبت به نایلون
 • شفافیت کمتر نسبت به نایلون و سلفون
 • صرفه اقتصادی بشتر نسبت به نایلون

کاربردهای نایلکس:

 • تولید پلاستیک سورتینگ و بسته بندی مرکبات
 • تولید کیسه های فریزر
 • تولید دستکش یکبار مصرف
 • تولید سفره یکبار مصرف
 • تولید کیسه های مواد غذایی و میوه

تولید کیسه های فروشگاهی و سوپرمارکتی

تولید کیسه های فروشگاهی و سوپرمارکتی

 نایلون چیست

نایلون از پلی اتیلن سبک تولید میشود و نام علمی مواد اولیه آن HDPE  است. نایلون ها کاربردهای فراوانی در زندگی روزمره دارند. نایلونها کاربرد فراوانی در زندگی روزمره دارند و استفاده هایی که از نایلون در حوزه های صنعتی، کشاورزی، تبلیغات و بازار میشود روز به روز بیشتر میشود.

کاربرد نایلون

استفاده و کاربری نایلون ها در حوزه های مختلف به شرح ذیل میباشد:

 • نایلون عریض ساختمانی و صنعتی
 • نایلون گلخانه ای
 • نایلون مالچ کشاورزی
 • نایلون خزانه برنج
 • نایلون شیرینک جهت بسته بندی
 • نایلون استرچ صنعتی یا پالت پیچ به منظور بسته بندی محصولات و پالت ها
 • نایلون کاور لباس
 • نوار خطر و هشدار
 • بگ یا کیسه تبلیغاتی فروشگاه ها
 • نایلون بسته بندی

کاربرد نایلون

ویژگی و خواص نایلون

 

 • نفوذ ناپذیری و ایزوله در مقابل مایعات
 • شفافیت و نرمی زیاد
 • کشسانی بسیار زیاد نسبت به سایر محصولات پلیمری
 • چاپ پذیری بالا

نایلکس دسته دار

نایلکس دسته دار که در اصطلاح صنفی، دسته رکابی یا تیشرت بگ نیز اطلاق می شود از جمله محصولات پر مصرف در زندگی روزمره ما به شمار می آید. تمام سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها، فروشگاه های متعدد نظیر ابزار و یراق و … ناگزیر برای محصولات فروخته شده به مشتری باید از کیسه پلاستیکی دسته دار استفاده نمایند. قیمت بسیار مناسب این کیسه ها باعث شده هیچ رقیبی برایش پیدا نشود. فکر کنید یک سوپر مارکت در طول روز بیش از صد قلم کالا را میفروشد، چه پک و کیسه ای ارزانتر و در دسترس تر از پلاستیک نایلکسی دسته دار سراغ دارید؟ مشما نام عمومی این کالا میباشد که در رنگ ها و طرح های متعدد تولید میشود. گروه تولیدی پک پلیمر میتواند انواع نایلکس دسته دار چاپی، بدون چاپ و رنگی را بر مبنای سفارش مشتریان محترم تولید نماید. کیسه های پلاستیکی نه تنها برای سوپرمارکت و میوه فروشی، بلکه برای همه ما کاربرد دارد. در طول روز برای اینکه یک وسیله را از خانه تا جایی ببریم، از کیسه پلاستیکی دسته دار استفاده میکنیم.

نایلکس دسته دار رنگی

تولید پلاستیک و نایلکس دسته دار، در رنگ های مختلف قابل تولید میباشد. مجموعه پک پلیمر با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته در راستای تولید پلاستیک دسته دار رنگی، متناسب با سلیقه مشتریان تلاش میکند. تولید کیسه و نایلکس دسته دار رنگی با استفاده از مستربچ رنگی و افزودن آن به مواد اولیه پلی اتیلنی انجام میشود. در زمان تولید، می باید مستربچ رنگ مورد نظر مشتری را به درصد مشخصی با مواد اولیه نایلکس ترکیب نمود و با دستگاه میکسر، به خوبی و یکنواخت، عمل ترکیب مواد را انجام داد. رنگ های مختلفی در بازار برای پلاستیک دسته دار استفاده می شود که بر اساس سلیقه و ذایقه مشتری تعیین میشود.

نایلکس دسته دار رنگی

نایلکس دسته دار چاپی

تولید نایلکس دسته دار شفاف و رنگی جزو محصولاتی است که گروه پک پلیمر روزانه در حال انجام آن است. چاپ برند و علامت تجاری بر روی نایلکس و پلاستیک های فروشگاهی نیز از دیر باز مورد توجه صاحبان کسب و کارهای گوناگون بوده است. در صورتیکه مشتری ما بخواهد موضوع فعالیت خود را در غالب یک توضیح مختصر بر روی پلاستیک دسته دار، چاپ نماید، کارشناسان پک پلیمر راهنمایی های لازم را در زمینه طراحی و چاپ بر روی پلاستیک، ارایه مینمایند. ازینرو پس از مرحله تولید نایلکس میباید طاقه های تولید شده بر روی دستگاه چاپ قرار گیرند و پس از تنظیم کلیشه یا سلندر چاپ، عملیات چاپ پلاستیک تبلیغاتی دسته دار شروع میشود. حال اینکه برای چاپ کیسه فروشگاهی از کلیشه استفاده شود یا از سیلندر حکاکی شده، بستگی به طرح و بودجه مشتری دارد. مجموعه پک پلیمر توانایی چاپ نایلکس و انواع پلاستیک تبلیغاتی را برای توسعه کسب و کار مشتریان محترم دارد.

نایلکس دسته دار چاپی

نایلکس دسته دار رولی

این نوع از پلاستیک های دسته دار با توجه به سلیقه مشتری قابل تولید است. پلاستیک دسته دار رولی که به آن، نایلکس رولی رکابی نیز گفته میشود، به این صورت است که رول های تولید و دوخت شده با وزن سفارشی از سوی مشتری، دارای خطوط پرفراژ میباشد و به راحتی میتوان یک برگ از پلاستیک دسته دار را از رول جدا نمود و استفاده کرد. مشتریان خارجی از این مدل پلاستیک دسته دار تحت عنوان پلاستیک تیشرت بگ نیز یاد میکنند. نایلکس دسته رکابی رولی را میتوان از قسمت لوله داخل آن به یک میله یا دستگیره در هر فروشگاهی نصب کرد و هر برگ از کیسه را جدا نموده و استفاده کرد.

نایلکس دسته دار رولی

نایلکس دسته دار راه راه

بر اساس سفارش مشتری، تولید پلاستیک دسته دار با طرح راه راه نیز انجام میشود. این نوع از کیسه های فروشگاهی نیز طرفداران خود را دارد. تولید نایلکس راه راه نیاز به دستگاه متفاوتی دارد. یعنی برای تولید پلاستیک های شفاف و رنگی از یک نوع دستگاه استفاده میشود اما برای تولید کیسه پلاستیکی راه راه نوع متفاوتی از دستگاه تولید اکسترودر لازم است که دارای دو سیلندر مارپیچ میباشد و هر رنگ از پلاستیک راه راه را یک سیلندر مارپیچ به غالب هدایت میکند. پلاستیک های راه راه دارای دو رنگ هستند. پس از تولید رول های نایلکس راه راه رنگی، مرحله دوخت و پانچ دسته انجام میشود و در نهایت طبق سفارش مشتری، محصول را داخل گونی یا کارتن به صورت فله یا بسته بندی شده در وزن های کمتر، بارگیری و حمل مینمایند.

نایلکس دسته دار راه راه

نایلکس دسته دار ارزان

در صورتیکه مشتری به دنبال سفارش نایلکس دسته دار ارزان قیمت باشد، مجموعه پک پلیمر توانایی تولید آن را دارد. به منظور تولید پلاستیک ارزان، از مواد اولیه درجه دو یا گرانول های بادی استفاده میکنیم. گرانول را از همان مواد اولیه پتروشیمی که با آن کیسه پلاستیکی درجه 1 را تولید نمودیم بازیافت میکنیم. امکان تولید کیسه دسته دار ارزان تر نیز وجود دارد و از مواد اولیه بازیافتی میتوانیم عملیات تولید را انجام دهیم.

 

نایلکس دسته دار درجه 2

تولید نایلکس فروشگاهی دسته دار با درجه کیفیت پایین نیز به سهولت توسط مجموعه پک پلیمر انجام میشود. برخی از مشتریان داخلی و خارجی از جنس و کیفیت درجه دو و سه استقبال میکنند. آنها نیز بر اساس بودجه و روش کسب و کارشان ترجیح میدهند از پلاستیک درجه دو یا درجه سه استفاده کنند. در هر صورت تولید نایلکس شفاف، رنگی و مشکی درجه دو را میتوانید از مجموعه پک پلیمر بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.