پلاستیک نهال

پلاستیک نهال

پلاستیک نهال

نایلون کاشت نهال که در اصلاح عام به پلاستیک نهال، کیسه نهال و … اطلاق میشود دارای کاربردهای قابل توجهی میباشد. کیسه های نهال مقدار لازم و کافی از خاک را در خود جای میدهند که همین امر سبب میشود از هدر رفتن منابع آب، سموم و املاح که برای رشد نهال ضروری هستند جلوگیری شود. همچنین حمل و نقل نهال ها بسیار راحت تر میشود. کاشت انواع بذر و نهال و نشاء کردن گیاهان در پلاستیک های مذکور سبب کاهش هزینه ها و بهره وری بالاتر خواهد شد. لازم به توضیح است که گروه تولیدی پک پلیمر توانایی تولید پلاستیک نهال، با درجات مختلف را دارد. جهت کاهش هزینه های خرید نایلون کاشت نهال، تولید این پلاستیک به صورت درجه یک و درجه دو امکان پذیر میباشد.

مزایا و کاربرد پلاستیک نهال

کیسه کاشت نهال به دلیل حذف هزینه ها و زمان رشد گیاه، امروزه در صنعت کشاورزی بسیار پرطرفدار میباشدو این محصول زیر شاخه از نایلون های گلخانه ای می باشد. کاربردهای این محصول عبارتند از:

  • جلوگیری از رشد علف های هرز اطراف نهال
  • به حداقل رساندن مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آب
  • امکان کاشت گیاه و نهال در تمام فصول سال
  • کاشت و نگهداری نهال در محیط اختصاصی و جلوگیری از پراکندگی
  • امکان استفاده چند باره از کیسه نهال
  • تسهیل در جابجایی نهال
  • تقویت چشمگیر ریشه گیاه
  • افزایش رشد گیاه

تولید این مدل در ضخامت و سایز سفارشی

با توجه به تنوع گیاهان و نهال ها، شرایط و فضای کاشت و نشاء نیز کمی تغییر میکند. از این رو جهت رفاه حال مشتریان، بر اساس سفارش دریافتی، تولید انجام میشود. میزان ضخامت پلاستیک و ابعاد آن پس از مشخص شدن از طرف مشتری، توسط گروه پک پلیمر تولید میشود. در صورتیکه نمیدانید به چه صورتی ابعاد و ضخامت نایلون را ارائه دهید، کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در این زمینه تقدیم شما مینمایند.

مواد افزودنی در تولید نایلون کاشت نهال

لازم است توضیحاتی در خصوص مواد افزودنی در جریان تولید نایلون کاشت نهال ارائه دهیم تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید. مواد افزودنی نظیر تجزیه کننده پلاستیک، مقاوم کننده پلاستیک در برابر اشعه UV ، نرم کننده پلاستیک و … است.

بنابراین اگر بخواهید نایلون شما پس از مدتی تجزیه شود این امکان وجود دارد که با افزودن مواد پلیمری تجزیه کننده به مواد اصلی محصول، این اتفاق می افتد. همچنین اگر میخواهید پلاستیک نهال شما دارای خواص دیگری نیز باشد، کارشناسان ما راهنمایی های لازم را تقدیم شما مینمایند.

قیمت پلاستیک کاشت نهال

در خصوص قیمت کیسه پلاستیکی کاشت نهال عوامل تاثیر گذار شامل: قیمت مواد اولیه، نوع و کیفیت ترکیب مواد، افزودنی ها و کمپاندها، درجه کیفیت نایلون نهال و …

جهت اخذ قیمت نایلون نهال میتوانید با کارشناسان ما در مجموعه پک پلیمر مذاکره نمایید تا اطلاعات کافی را تقدیم شما نماییم.

پلاستیک کاشت نهال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.