در حال نمایش 3 نتیجه

تولید کیسه فریزر

کیسه های فریزر یکی از پر مصرف ترین پلاستیک های یکبار مصرف به حساب می آیند. پلاستیک فریزر با مواد پلی اتیلنی تولید می شود. همانطور که در دسته بندی محصولات مشاهده می فرمایید، کیسه فریزر زیر مجموعه نایلکس قرار گرفته. البته نباید فراموش شود که تولید فریزر نایلونی هم به راحتی امکان پذیر است اما به علت بالاتر بودن قیمت نایلون نسبت به نایلکس و همچنین ضخیم تر بودن نایلون، توجیه اقتصادی برای تولید فریزر نایلونی پایین است مگر به سفارش مشتری.

انواع بسته بندی و شکل محصول
 • کیسه رولی پرفراژدار
 • کیسه فله ( کیلویی)
 • کیسه برگی ( بسته ای)
 • کیسه با لفاف جعبه ای
 • کیسه  تقویمی چسبی
 • کیسه با لفاف شیرینک پک
ضخامت و ابعاد این محصول

مجموعه پک پلیمر با داشتن ماشین آلات و دستگاه های مدرن، امکان تولید فریزر در ابعاد عمومی و اختصاصی را دارد. در صورتیکه سفارش مشتری خارج از این ابعاد باشد نیز، تولید با همان شرایط صورت می پذیرد.

 برای مثال اگر سایز مورد نظر مشتری، 24 در 37 باشد، تولید آن هیچ تفاوتی با سایز عمومی ندارد و فقط با تغییر کوچکی در جریان تعیین سایز، این تولید انجام می شود. لازم به توضیح است گروه پک پلیمر فریزرهای بسیار نازک، فریزر ضخیم و بسیار ضخیم را تولید مینماید. ازینرو پلاستیک فریزر نازک یک گرمی تا فریزر ضخیم سه گرمی در سایز عمومی 25 در 35 به سهولت انجام می شود که قابل توجه است.

 ابعاد عمومی کیسه فریزر عبارتند از:

 • کیسه فریزر سایز 15 در 20
 • کیسه فریزر سایز 20 در 25
 • کیسه فریزر سایز 25 در 35
 • کیسه فریزر سایز 30 در 40

بنابر این در صورتیکه سفارش مشتری، غیر از ابعاد فوق باشد، بدون هیچ مشکل و به سهولت، توسط گروه پک پلیمر، تولید می شود.

مدل رولی پرفراژدار

پلاستیک فریزر به صورت رولی و دارای خطوط پرفراژ در میان مصرف کنندگان از تقاضا و امتیاز بالایی نسبت به مدل های دیگر برخوردار است. پس از تولید فیلم نایلکس به صورت طاقه هایی با وزن های بالای 30 کیلو گرم، طاقه مذکور بر روی دستگاه دوخت قرار میگیرد که در اصطلاح، اقدام به خورد نمودن طاقه میشود.

 دستگاه دوختی که بتواند طاقه مورد نظر را همزمان با دوخت، خط پرفراژ نیز اضافه نماید نیز با نام دوخت رول پرفراژ شناخته می شود. علت اینکه پرفراژ پس از دوخت به صورت مداوم در یک رول لحاظ میشود، جهت جدا نمودن یک برگ از رول، می باشد.

 مجموعه پک پلیمر با دارا بودن بهترین دستگاه های تولید فیلم نایلکس و همچنین دستگاه های دوخت رول پرفراژ اتوماتیک، میتواند کیسه فریزر هایی با کیفیت جنس درجه یک و کیفیت دوخت و پرفراژ بسیار عالی تولید نماید که در زمان استفاده از پلاستیک فریزر در آشپزخانه ها، هم به راحتی از خط پرفراژ جدا شود و هم قدرت کشسانی و بافت کیسه فریزر مانع از پاره شدن آن شود.

قیمت کیسه فریزر رولی

قیمت پلاستیک فریزر به عوامل متعددی بستگی دارد که در مجموعه پک پلیمر، تولید پلاستیک فریزر با قیمت عادلانه به مشتریان محترم ارائه می گردد. عوامل تاثیرگذار بر قیمت کیسه فریزر عبارتند از:

 • قیمت روز مواد اولیه
 • تناژ تحت سفارش از سوی مشتری
 • ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده
 • دانش و تجربه تولیدکننده
کاربرد پلاستیک فریزر رولی

کاربرد پلاستیک فریزر در بسیاری از اماکن باب شده است. در تمام خانه ها، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها، آجیل و خشکبار فروشی، عطاری و … علت استفاده فراوان از این نوع پلاستیک، به قیمت بسیار مناسب آن در قیاس با پک ها و کیسه های دیگر، تعداد بسیار زیاد این کیسه در هر کیلوگرم و در دسترس بودن آن مرتبط می باشد. محصولاتیکه داخل کیسه فریزر بسته بندی می شوند شامل:

 • بسته بندی سبزی و میوه
 • بسته بندی خشکبار و آجیل
 • بسته بندی داروها
 • بسته بندی نان
 • بسته بندی قطعات و لوازم
 • بسته بندی گوشت و مرغ
کیسه فله ( کیلویی )

     تولید کیسه فریزر فله، بنا بر سفارش مشتری به صورت عمده صورت می پذیرد. این مدل پلاستیک فریزر نیز مانند مدل های دیگر از کیفیت و دوخت یکسان برخوردار می باشد. یعنی مواد اولیه تولید این محصول مانند دیگر فریزرها است.

 معمولا پس از تولید کیسه فریزر فله، در گونی های 25 کیلویی چیدمان شده و گونی مذکور، با نخ، سر دوز میشود که آماده بارگیری خواهد بود. لازم به توضیح است در صورتیکه مشتری بخواهد، فریزرهای تولید شده در لفاف های چاپی، به تعداد مشخص شده از جانب مشتری، بسته بندی شود و سپس داخل گونی یا کارتن، چیدمان صورت پذیرد، نیز توسط گروه تولیدی پک پلیمر قابل انجام است. زیرا ما با دارا بودن بهترین دستگاه های چاپ، میتوانیم لفاف یا همان پک لازم برای بسته بندی فریزر و هر محصول دیگر را چاپ نماییم.

کیسه فریزر برگی (با بسته بندی )

کیسه فریزر برگی یکی دیگر از انواع مدل های فریزر است که در مجموعه پک پلیمر، تولید می شود. ابتدا لازم است تا توضیحی در مورد این نوع پلاستیک فریزر ارائه نماییم تا تصمیم گیری خرید را برای شما آسان تر نماییم.

 زمانیکه فیلم نایلکس تولید می شود و طاقه های مذکور آماده دوخت می شوند، از دستگاه دوختی به نام  ته دوخت استفاده میکنیم. در این مرحله طاقه یا فیلم خام بر روی دستگاه دوخت قرار می گیرد و عملیات دوخت و برش به صورت برگ های جداگانه و با سرعت بالا، صورت می پذیرد.

 کیسه فریزر برگی نیز در میان مصرف کنندگان از تقاضای زیادی برخوردار است و همچنین مشتریان خارجی نیز از این مدل پلاستیک فریزر، به وفور سفارش می دهند. فریزرهای تولید شده پس از دوخت و برش، به تعداد مشخص تا شده و داخل لفاف فریزر قرار می گیرد. لفاف یا همان بسته فریزر را پس از تولید و چاپ، آماده بسته بندی میکنیم تا فریزرها داخل آن قرار گیرند. پس از این مرحله، بسته ها بر اساس سفارش مشتری، داخل کارتن یا گونی چیدمان خواهد شد.

تولید کیسه فریزر سفارشی

پک پلیمر تولید کننده انواع کیسه فریزر با مدرن ترین دستگاه ها در خدمت مشتریان محترم می باشد. بسیاری از خریداران و تجار خارجی برای سفارش های صادراتی کیسه فریزر، به دنبال محصولی با ضخامت بسیار کم هستند تا سود بیشتری نسیبشان گردد.

 از آنجاکه هزینه های گمرکی برای محصولات پلی اتیلنی، به صورت کیلوگرم محاسبه می شود، ازینرو برای خریدار بهتر این است که تعداد برگ های فریزر در هر کیلو، بیشتر باشد. برای مثال اگر در مورد سایز 25 در 35 به ازای هر کیلوگرم 500 عدد ( برگ ) مشمای فریزر وجود داشته باشد بهتر است 1000 عدد؟ طبیعتا برای صادرات کیسه فریزر، بهتر است حداکثر تعداد در کیلو ارائه شود که این مورد مهم در مجموعه پک پلیمر به سهولت انجام می شود. منظور از تولید سفارشی این است که در هر ابعاد، ضخامت، نوع بسته بندی و ... که مورد نیاز مشتری باشد، انجام شود.

کاربردهای کیسه فریزر

استفاده از این محصول در منازل، سوپرمارکت، فروشگاه های تره بار، حبوبات و ... به وفور قابل مشاهده است. برای اینکه یک لفاف ارزان قیمت داشته باشید تا انواع کالا و محصولات را داخل آن بگذارید می توانید از کیسه فریزر استفاده نمایید.

 صاحبان فروشگاه های فوق الذکر را در نظر بگیرید، با فروش یک قلم کالا از کیسه فریزر استفاده می کنند. حتی با مراجعه به داروخانه ها می توانید ببینید با خرید تعدادی دارو، از کیسه فریزر بهره می برند.

بسته بندی و نگه داری اقلام ذیل شامل:

 • سبزیجات
 • میوه
 • صیفی جات
 • ترشی و شوری ها
 • خشکبار گوشت، مرغ و انواع مواد پروتئینی
 • حبوبات
 • قطعات الکتریکی
 • منسوجات
خرید مشما فریزر ارزان

یکی از دغدغه های خریداران عمده مشما فریزر در مقیاس بیش از 20 تن، این است که بتوانند به ارزان ترین قیمت ممکن دست یابند. این موضوع به موارد و فاکتورهای قابل توجهی وابسته است.

در صورتیکه می خواهید کیسه فریزر ارزان بخرید ابتدا باید از تولید کننده بخواهید، با مواد گرانولی بادی و با کیفیت اقدام به تولید نماید. مورد بعدی این است که در صورت عدم نیاز به بسته بندی، هزینه نهایی کاهش خواهد یافت.

 موضوع مهم بعدی میزان تناژ سفارش است یعنی در صورت خرید کیسه فریزر با تناژ بالا، توقع کاهش سود تولید کننده و در نهایت کم شدن هزینه نهایی را خواهید داشت. بنابر این خرید مشما فریزر ارزان به عوامل فوق الذکر وابسته است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان مجموعه پک پلیمر مذاکره نمایید.

نایلون یا نایلکس فریزر ؟

جهت اطلاع از نوع جنس پلاستیک فریزر مورد استفاده در کشور که توسط عموم مردم به کار گرفته می شود و همچنین تولیدکنندگان نیز با یک عنوان اقدام به تولید آن می نمایند از جنس نایلکس می باشد.

 با توجه به اینکه نایلکس از پلی اتیلن سنگین ( HDPE ) تولید می شود و دارای خواص خشک بودن و نازک بودن می باشد، بهترین گزینه جهت به کارگیری و تولید فریزر می باشد. نایلکس فریزر که دارای توجیه اقتصادی برای مصرف کنندگان است و تعداد برگ های آن در هر کیلو بسیار بیشتر از جنس نایلون است.

 بنابر این امکان تولید کیسه فریزر با مواد نایلونی وجود دارد اما دارای توجیه نیست زیرا تعداد برگ های فریزر در کیلوگرم کمتر از جنس نایلکسی خواهد بود.

خواص کیسه فریزر نایلکسی

همانطور که گفته شد این محصول با استفاده از مواد پلی اتیلنی سنگین که در تولید نایلکس به کار گرفته می شود، تولید می شود و دارای خواص ذیل است.

 • قابلیت تولید به صورت نازک و ضخیم
 • امکان دوخت پذیری مناسب
 • قابلیت تولید به صورت شفاف
 • بهترین گزینه برای بسته بندی مواد غذایی و ...
 • قیمت بسیار ارزان نسبت به کیسه نایلونی
بسته بندی کیسه فریزر

پس از اتمام مرحله تولید و دوخت پلاستیک، که تبدیل به کیسه فریزر شد، به روش های متنوع قابل عرضه به بازار هدف می باشد. یعنی می توان بدون بسته بندی یا با بهترین نوع بسته بندی، آن را ارائه داد.

 در صورتیکه طبق سفارش مشتری، نیازی به بسته بندی محصول نباشد، پس از تولید به صورت شیت ( برگی )، کیسه های فریزر را در یک لفاف بسیار ساده و بدون چاپ گذاشته و داخل گونی چیدمان می شود و در صورت تولید رولی پرفراژ دار، رول ها را بدون هیچ بسته بندی، داخل گونی گذاشته و آماده ارسال می نمایند.

 اما اگر طبق سفارش مشتری، نیاز به بسته بندی کیسه های فریزر تولید شده باشد انواع بسته بندی نظیر، جعبه ای، لفاف سلفونی چاپی، لفاف نایلونی چاپی و دیگر روش های خلاقانه در بسته بندی مورد استفاده قرار گرفته و در انتها می توان داخل کارتن های چاپدار یا ساده نیز چیدمان کرد و آماده انبارداری یا بارگیری جهت ارسال به مقصد نمود.

 

نتیجه گیری

یکی از محصولات پر مصرف پلاستیکی در منازل، سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها، قنادی و آجیل فروشی ها و بسیاری از مشاغل و اماکن، کیسه فریزر می باشد. این محصول که زیر مجموعه نایلکس می باشد با استفاده از مواد پلی اتیلنی سنگین تولید می گردد. کیسه های فریزر را طبق سلیقه و نظر مشتری می توان به روش های متنوع بسته بندی نمود. همچنین در مدل های برگی، رولی و فله می توان تولید نمود. بسته بندی های سلفونی چاپدار، جعبه ای و شیرینک شده از جمله مدل های جذاب در بازار می باشد. کیسه فریزر را می توان در ابعاد عمومی و اختصاصی با ضخامت های مختلف تولید و عرضه نمود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید کیسه فریزر عمده و خورده می توانید با کارشناسان پک پلیمر مذاکره نمایید.