نمایش 1–12 از 32 نتیجه

راهنمای خرید و تولید کیسه دسته دار پلاستیکی

پلاستیک دسته دار به عنوان یک محصول پرکاربرد در میان مشاغل، کسب و کارها و فروشگاه های مختلف به منظور تبلیغات، نگه داری، بسته بندی و حمل کالاها شناخته شده است.
استفاده از پلاستیک دسته دار آنقدر زیاد شده که علاوه بر فروشگاه های مختلف، حتی در منازل و محل کار مردم نیز از کاربرد بی شمار آن آگاه هستیم.

صاحبان برندها، کسب و کار و فروشگاه ها برای حمل محصولات و کالاهایی که می فروشند، از پلاستیک دسته دار استفاده می نمایند. در این میان تعداد کثیری از مدیران مجموعه های مذکور، جهت تبلیغات محیطی از کیسه های چاپی بهره می برند. حتی ارائه دهندگان خدمات نیز علیرغم اینکه، کالایی برای فروش ندارند، صرفا جهت تبلیغ کار خود از روش ارزان و فراگیر پلاستیک دسته دار چاپی استفاده زیادی می نمایند.

در مجموعه پک پلیمر کیسه های ساده و بدون چاپ با زمینه رنگی و مدل های چاپ دار این محصول با طرح ها و اشکال متعدد تولید و عرضه می شود.

فرآیند تولید پلاستیک

برای تولید پلاستیک و فیلم های پلی اتیلنی نظیر نایلون ها و نایلکس ها می باید در ابتدا، مواد مورد نیاز را تامین نمود. دانش و تجربه ای که جهت ترکیب مواد اولیه، افزودنی ها و مستربچ ها نباید فراموش شود که از اهمیت به سزایی برخوردار است.

 پس از پروسه ترکیب مواد اولیه و آماده نمودن آن جهت ورود به دستگاه اکسترودر، تنظیمات ماشین تولید و رعایت دمای استاندارد به منظور ذوب نمودن صحیح مواد، باید در دستور کار قرار گیرد. پس از اینکه مواد اولیه را به روش دستی یا اتوماتیک، درون قیف های مستقر در روی سیلندر ماردون، وارد نمودند، با ذوب شدن آن و رسیدن به غالب، عملیات تولید فیلم خام شروع می شود.

 با تولید پلاستیک خام ( فیلم ) و رول شدن آن حول لوله های پلاستیکی یا مقوایی، طاقه های آماده شده را پلاستیک می نامند. اینکه پلاستیک مذکور، نایلون باشد یا نایلکس، به مواردی نظیر، گرید و نوع مواد اولیه، غالب دستگاه و تنظیمات آن ارتباط مستقیم دارد که در همین مقاله توضیحات بیشتر در این خصوص ارائه شده است.

چاپ کیسه دسته دار تبلیغاتی

پس از تولید فیلم خام، در صورتیکه سفارش مشتری، مبنی بر چاپ روی نایلون یا نایلکس باشد، طاقه ها به صورت تک تک و به نوبت، روی دستگاه چاپ نصب شده و تنظیمات لازم بر روی ماشین چاپ پلاستیک، انجام می شود که بر حسب طرح و تعداد رنگ های چاپی، میزان سفارش، هدف، سلیقه و بودجه مشتری، روش چاپ یا اصطلاحا نوع چاپ مشخص میشود.

انواع دستگاه ها و روش های چاپ پلاستیک

 • هلیو: دستگاه چاپ هلیو گراور، با استفاده از سیلندر های فلزی مدور، که طرح مورد نظر جهت چاپ را بر روی آن ها حکاکی می نمایند، اقدام به چاپ نموده و برای هر رنگ چاپی، یک سیلندر مورد نیاز است. این روش برای سلفون و فیلم های چند لایه و متالایز، کاربرد فراوانی دارد.
 • فلکسو: دستگاه چاپ فلکسو، از کلیشه های ژلاتینی به جای سیلندر حکاکی شده، استفاده می کند. برای این منظور، طرحی که باید چاپ شود، هر رنگ آن، به یک کلیشه نیاز دارد. از این روش جهت چاپ بر روی سطوح نایلونی، نایلکسی و کاغذی بیشترین استفاده را میبرند.
 • سیلک اسکرین: دستگاه اتومات و نیمه اتومات آن وجود دارد و حتی بدون دستگاه و به روش سنتی ( دستی ) نیز اقدام به چاپ می شود. در این روش با استفاده از شابلون که یک صفحه توری دارای منافذ ریز جهت انتقال جوهر می باشد، بهره می برند که قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف نظیر: نایلون، نایلکس، سلفون، پارچه، کرافت و ... را دارد.

 

انواع کیسه دسته دار پلاستیکی

پلاستیک های دسته دار شامل دو نوع جنس می باشند که عبارتند از:

 • پلاستیک نایلونی: با مواد اولیه پلی اتیلن سبک ( LDPE ) تولید می شوند.
 • پلاستیک نایلکسی: انواع نازک این محصول با پلی اتیلن سنگین ( HDPE ) و نوع ضخیم با ترکیب مشخصی از هر دو مواد تولید می شوند.

این محصول از نظر شکل دسته شامل انواع ذیل می باشد:

 • دسته موزی
 • دسته تقویت
 • دسته بندی ( دسته زنبیلی )
 • دسته رکابی

مدل دسته رکابی که اصطلاحا به آن تیشرت بگ نیز گفته می شود، در اکثر موارد با پلی اتیلن سنگین تولید می شود که محصول نهایی نایلکس خواهد بود.

البته جنس نایلونی دسته رکابی نیز در مجموعه پک پلیمر بر اساس سفارش مشتری تولید می شود.

انواع پلاستیک کاست دار عبارتند از:

 • بغل کاست که در طرفین کیسه، عطف اضافه ای تعبیه می شود.
 • ته کاست یا کف کاست نیز با افزودن عطف به انتهای پلاستیک حاصل می گردد.

پلاستیک دسته دار با کاست علاوه بر زیبایی بیشتر سبب افزایش فضای داخلی کیسه نیز می شود.

رنگ بندی پلاستیک دسته دار

نایلون و نایلکس فروشگاهی، در هر رنگی که مشتری بخواهد قابل تولید میباشد.

مجموعه پک پلیمر با تکیه بر دانش فنی تولید، چاپ و دوخت نایلون و فیلم های پلیمری، و همچنین با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های مدرن، میتواند نایلون دسته دار  و پلاستیک تبلیغاتی فروشگاهی را طبق سلیقه مشتری تولید نماید.

تولید پلاستیک با رنگ های مختلف از جمله سفید، مشکی و دیگر رنگ ها با طیف های متنوع در زمینه نایلون، بخش اول کار میباشد و مرحله چاپ پلاستیک نیز جهت تحقق سلیقه مشتری از اهمیت به سزایی برخوردار است. با استفاده از مستربچ های رنگی، نایلون های دسته دار را با همان رنگ مورد نظر تولید نموده و در صورتیکه بخواهیم از فنون چاپ نیز در ترکیب و تحقق رنگ نایلون استفاده نماییم، اطلاعات و مشاوره های لازم را کارشناسان پک پلیمر، به مشتریان محترم ارایه می نمایند و پس از توافق، تولید شروع میشود.

قیمت پلاستیک دسته دار چاپی

برای آگاهی از قیمت کیسه نایلونی و نایلکسی چاپ دار، موارد متعددی تاثیر گذار هستند که برای شما عزیزان، توضیحات لازم را ارایه مینماییم.

 • درجه کیفیت مواد اولیه
 • قیمت مواد اولیه
 • تعداد رنگ های چاپ نایلون
 • نوع دسته نگهدارنده

بنابر این بسیار واضح و مشخص است که در صورت استفاده از مواد درجه 2 یا مواد ارزان تر، قیمت پلاستیک نیز ارزان تر خواهد شد. همچنین قیمت مواد اولیه به صورت روزانه از سوی سازمان بورس اعلام میشود.

 تعداد رنگ های چاپ، در قیمت پلاستیک دسته دار تاثیر زیادی دارد. برای مثال اگر طرح مورد نظر جهت چاپ بر روی نایلون دارای سه رنگ باشد، قیمت نهایی آن با طرحی که دارای 6 رنگ است تفاوت خواهد داشت.

 منظور از نوع دسته نگهدارنده، همان دسته ایجاد شده بر روی نایلون است که امکان در دست گرفتن و حمل آن را می دهد. زیرا روش تولید کیسه نایلونی بر اساس نوع دسته، تغییر میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان مجموعه پک پلیمر مذاکره نمایید.

تفاوت پلاستیک نایلونی و نایلکسی

جنس نایلون و نایلکس دارای تفاوت هایی نسبت به هم هستند که این موارد در خصوص پلاستیک هایی که تبدیل به کیسه و پاکت شده اند نیز وجود دارد.

ویژگی های کیسه نایلکسی نظیر نازک بودن، پر تعداد بودن در مقیاس وزن، خشک بودن و ... سبب شده تا برخی از کسب و کارها برای حمل محصولات شان که توسط مشتری خریداری می شود، به کیسه نایلکس روی آورند. همچنین خواص کیسه نایلون نظیر ضخامت بیشتر، نرمی و شفافیت، چاپ پذیری بالاتر و ... باعث جلب توجه فروشگاه داران و بوتیک ها و ... شده است.

ابعاد و ضخامت محصول

گروه تولیدی پک پلیمر با به کار گیری ماشین آلات مدرن و نیروی انسانی با تجربه، توانایی تولید انواع و اقسام پلاستیک دسته دار در ابعاد، ضخامت، طرح و رنگ متنوع را دارد.

ابعاد کیسه بر مبنای محصولی که داخل آن قرار خواهد گرفت، محاسبه می شود و همچنین برای میزان استحکام آن نیز ضخامت های مختلفی در نظر گرفته می شود.